NATTY

Biz Kimiz, 20 yılı aşkın bir süredir perde ve sineklik sistemleri alanında, faaliyet gösteriyor. Natty, Avrupa’nın lider plise kumaş üreticilerinden biri olma misyonuyla çalışmalarına yön veriyor.

Natty’nin en büyük farkı; iplikten nihai ürüne kadar tamamını kendi bünyesinde üretiyor olması.  

Tasarım, ürün geliştirme ve diğer tüm tedarik zinciri süreçlerini başarılı yöneten firma. İplikten plise kumaşa kadar entegre bir üretim yaparak müşterilerine sunuyor.

İnovasyona ve teknolojiye büyük önem veren Natty, sürekli yenilediği koleksiyonlarla hiç kuşkusuz sektörün öncü ve yön veren markalarından biri.

Özenli proses kontrolleri ve proaktif kalite yaklaşımını merkezine alan firma, yüksek kaliteli ürünlerle dikkat çekiyor.

Son dönemde yaptığı yatırımlarla 10 bin m2 alan içerisinde, 5 milyon/m2 yıllık üretim kapasitesine ulaştı. Natty, esnek üretim hattı sayesinde hızlı, ergonomik ve stok servisi anlayışıyla hizmet sunuyor.

Biz Kimiz , bugün Türkiye’ye ek olarak Rusya Federasyonu, Türki Cumhuriyetler, Balkanlar ve Orta Doğu’da ana toptancı, ara toptancılar ve son kullanıcılara servis veren Natty, Avrupa’nın lider, dünyanın önemli markalarından biri olmaya doğru ilerliyor.  

plise perde hakkımızda

Kalite Standartımız

Bayi
Sipariş Teslimi
Mutlu Müşteri
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.